Blog Yazılarımız

ADIM ADIM IŞIKLI YAYINCILIK ÜRÜNLERİNDE ÜYELERİMİZE ÖZEL İNDİRİMLER!

Paylaş:

İndirim kodunuz ile www.adimadimyayincilik.com.tr adresinden yapacağınız alışverişlerde indirimler sizleri bekliyor. Deneme sınavlarımızda tespit ettiğiniz eksiklerinizi indirimli kitaplarla giderebilmeniz için size özel indirim koduna buradan ulaşabilirsiniz.

Size özel indirim kodunu görebilmek için giriş yapınız.

Giriş Yap

ADIM ADIM IŞIKLI YAYINCILIK SİTESİNDEN İNDİRİMLİ ALIŞVERİŞİ NASIL YAPARIM? www.adimadimyayincilik.com.tr adresine tıklayınız. Ardından satın almak istediğiniz ürünün yanında yer alan “Satın Al” butonuna tıklayınız.

Satın Al butonuna tıkladığınızda sipariş formuna yönlendirileceksiniz. Satın almak istediğiniz başka ürünler varsa ürünü seçip “Ekle” butonuna tıklayıp ürünü sipariş formuna ekleyebilirsiniz.

Satın almak istediğiniz ürünleri tamamladığınızda iletişim bilgilerinizi doldurunuz ve “Ben robot değilim” kısmını işaretleyiniz.

Sipariş formunuzu tamamladıktan sonra İndirim Kodu alanına size özel olan indirim kodunu yazınız ve ardından “İndirim Kodunu Uygula” butonuna tıklayınız. İndiriminizin aktifleştirildiğine dair bir uyarı alacaksınız.

 

Tüm işlemleri başarılı bir şekilde tamamladınız. “Sipariş Et” butonuna tıklayıp siparişinizi verebilirsiniz. Siparişiniz konusunda Adım Adım Işıklı Yayıncılık tarafından vermiş olduğunuz iletişim numarası üzerinden bilgilendirileceksiniz.