Sıkça Sorulan Sorular

Adım Adım Sınav nedir?


http://www.adimadimsinav.com/AdimAdimSinavNedir linkine tıklayarak bizi tanıyabilirsiniz.

Adım Adım Sınav nasıl kullanılır?


http://www.adimadimsinav.com/NasilKullanilir linkine tıklayarak sistemin nasıl kullanılacağına dair hazırladığımız tanıtımımızı görebilirsiniz.

Adım Adım Sınav ücretli mi?


Sistemin kullanımı ücretsizdir.

Adım Adım Sınav'da kaç tane sınav vardır?


http://www.adimadimsinav.com/SinavTakvimi linkini tıklayarak sınav takvimini inceleyebilir ve yıl içinde kaç tane sınavımız olduğunu, başlama ve bitiş tarihlerini ve sınavların kapsamlarını görebilirsiniz.

Sınavlardan nasıl haberdar olabiliriz?


http://www.adimadimsinav.com/KayitOl  linkini kullanarak kayıt olunuz. Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek yaklaşan sınavlardan haberdar olabilirsiniz.

Sınavlarınıza kaç öğrenci katılmaktadır?


Sınavlarımız Türkiye genelinde uygulanmaktadır. Ülkenin farklı şehirlerinden binlerce öğrencinin katıldığı sınavlarımız sonucunda öğrencilerimiz okulundaki,ilçesindeki,ilindeki ve Türkiye genelindeki sonuçlarını görebilmektedir. Site üzerindeki paylaş butonlarını kullanarak sınavlarımızdan daha çok öğrencinin faydalanmasını sağlayabilir böylece öğrencilerimizin daha çok öğrenci arasındaki sırasını görme fırsatı sunabiliriz.

 

 

Detaylı Dijital Karne nedir?


Her sınav sonunda öğrencilerimize yazdırılabilir bir dijital karne verilir.

Örnek Dijital Karnemizi İncelemek İçin Tıklayınız

Sınav sonuçları ne zaman açıklanır?


Sınav sonuçları sınavın bittiği günü takip eden 3 gün içinde açıklanır. Sonuçların açıklandığından sosyal medya hesaplarımız üzerinden haberdar olabilirsiniz.

Sınavlar hangi sınıf düzeyine göre hazırlanmaktadır?


2. sınıftan 8. sınıfa kadar tüm sınıf düzeylerinde sınavlar hazırlanmaktadır.

Sınav sorularının çözümleri var mı?


Detaylı dijital karnede soruların çözümlerine ulaşabileceğiniz butonlar mevcuttur. Hazırlıklarımız tamamlandığında bu butonlar yardımıyla soruların çözümlerine ulaşabilirsiniz.

Sınav sırasında elektrik kesilirse ne olur?


Elektrik geldiğinde yeniden kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yapınız. Eğer kesinti çok uzun sürmemişse sınavınıza devam edebilirsiniz. Kesinti uzun sürmüşse bu durumun suistimal edilmesinin önüne geçmek adına yeniden sınava girmeniz engellenecektir.